torby z nadrukiem bluzy z nadrukiem koszulki sportowe z nadrukiem koszulki sportowe z nadrukiem koszulki ls czapki polo top

tel. 62 766 82 97, 518 601 380
e-mail:

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego www.koszulkowynadruk.pl jest firma BSpromo z siedzibą w Kaliszu przy ul.Częstochowskiej 95A, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej w Urzędzie Miasta Kalisza pod numerem 29453/2004, NIP 618-122-84-01, REGON 251640890.

Zamówienia i płatności

 • Złożenie zamówienia w sklepie internetowym koszulkowynadruk.pl jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 • Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu.
 • Przyjęte zamówienie zostaje automatycznie potwierdzone za pomocą zwrotnego e-maila wysłanego na adres podany w złożonym zamówieniu.
 • Wszystkie ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu są podane w polskich złotych i zawierają podatek od towarów i usług według obowiązującej stawki.
 • Klient dokonuje zapłaty w formie przelewu na rachunek bankowy sklepu lub za pobraniem. Do każdej przesyłki dołączone jest potwierdzenie zakupu lub faktura VAT.
 • Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Wysyłka/Dostawa

 • Zamówione przedmioty dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
 • Wysyłki wedlug cennika realizowane są tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, natomiast warunki dostawy poza granice kraju omawiane są indywidualnie z Klientem.

Usługi nadruku

 • Wykonujemy usługi nadruku techniką DTG (bezpośredni nadruk cyfrowy).
 • Klient zobowiązuje się dostarczyć projekt graficzny w formie elektronicznej w jakości umożliwiającej wykonanie nadruku.
 • Zamówienia przyjmowane są w formie pisemnej (e-mail) lub telefonicznie i muszą zawierać: dane Zleceniodawcy, rodzaj zamawianego towaru lub usługi, ilość sztuk oraz pliki graficzne z projektem.
 • Firma BSpromo przystępuje do realizacji zamówienia po zatwierdzeniu przez Klienta projektu przygotowanego do druku i nie odpowiada za błędy w treści zleconego nadruku przyjętego do realizacji.
 • Zleceniodawca, który zrezygnuje ze zrealizowanego zamówienia zostanie obciążony wszelkimi kosztami związanymi z jego realizacją a poniesionymi przez firmę BSpromo.
 • Klient zlecając nam nadruk automatycznie oświadcza, że posiada wszelkie prawa autorskie lub własności przemysłowej, które mają być wykorzystane do realizacji zamówienia.
 • Jeżeli na skutek realizacji zamówienia przez firmę BSpromo naruszone zostaną prawa autorskie lub własności przemysłowej osób trzecich, Zleceniodawca zwalnia firmę BSpromo od wszelkich roszczeń tych osób, a ewentualna odpowiedzialność z tego tytułu przechodzi na Zleceniodawcę. Nie przyjmujemy do druku zleceń mogących łamać prawo.

Reklamacje/Wymiana/Zwroty

 • Wszystkie towary zakupione w sklepie koszulkowynadruk.pl są fabrycznie nowe i objęte gwarancją.
 • Gwarantujemy prawo zwrotu zamówionego, lecz nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar nie spełniający Państwa oczekiwań należy przesłać do nas na własny koszt, wraz z dokumentem zakupu (paragon, faktura).
 • Jeśli nie doszło do uchybień z naszej strony, zwrotowi nie podlegają produkty z wykonanym indywidualnym napisem lub wzorem graficznym. W tym przypadku wykonaliśmy usługę nadruku na zlecenie.
 • Kolorystyka wzorów może nieznacznie odbiegać od zdjęć zamieszczonych na stronie sklepu, a ewentualne różnice mogą wynikać z ustawień parametrów monitora Klienta.
 • W przypadku ewentualnej reklamacji, wymiany i zwrotu należy skontaktować się ze sklepem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 • Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki, a Klient zostaje poinformowany o wyniku reklamacji.
 • Reklamacji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne, a także uszkodzenia powstałe niewłaściwym użytkowaniem. Każdy sprzedawany przez sklep koszulkowynadruk.pl produkt posiada informacje dotyczące użytkowania, których należy przestrzegać.
 • Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych na koszt sklepu, ani za pobraniem.

Polityka prywatności

 • Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie o ochronie danych), zwanym dalej RODO, informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych przez sklep koszulkowynadruk.pl jest firma BSpromo z siedzibą w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 95A, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej w Urzędzie Miasta Kalisza pod numerem 29453/2004, NIP 618-122-84-01, REGON 251640890.
 • Dane pozyskiwane i przetwarzane przez sklep koszulkowynadruk.pl (w oparciu o art. 6 ust. 1 RODO) podczas dokonywania zakupu są wykorzystane do:

  - prawidłowej realizacji zamówień,

  - kontroli statusu zamówienia i dokonywania w nim zmian na prośbę Klienta zanim zostanie wysłane,

  - przesyłania korespondencji elektronicznej niezbędnej do realizacji zamówień.

  Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom poza dostawcą realizującym przesyłki na zlecenie BSpromo oraz podmiotem realizującym obsługę usług płatniczych

  Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla złożenia i realizacji zamówienia w sklepie koszulkowynadruk.pl .

  Klienci zachowują prawo do wglądu, poprawy oraz usunięcia swoich danych z bazy adresowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zamówienia, bądź do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Czynności tych dokonać można poprzez kontakt z obsługą sklepu.

 • Sklep internetowy koszulkowynadruk.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania ze sklepu i dokonywania zakupów oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.

Umieszczone na stronie sklepu koszulkowynadruk.pl zdjęcia, opisy produktów i informacje o produktach stanowią własność firmy BSpromo i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób przez inne osoby lub firmy. Wszystkie zdjęcia i wzory widoczne na stronie koszulkowynadruk.pl są autorskie i podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek bezprawne wykorzystywanie ich bez wiedzy i zgody autorów jest zabronione. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.